Aşk ile ilgili sözler

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Güzel Aşk Sözleri Bölümünden Aşk ile ilgili sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  katırcı
  Emekli
  Reklam

  Aşk ile ilgili sözler

  Reklam  Aşk ile ilgili sözler

  Forum Alev
  SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM


  Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
  Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
  Dönerim dersin ama kadere inanamam,
  Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam


  Sevilenin kusurlarını hoş görmeyen sevmiyor demektir


  Sevgi bizi zamanın yıkımından koruyan yıkılmaz bir kaledir

  Aşkı kitaplara soktukları iyi oldu, yoksa belki de başka yerde
  yaşayamayacaktı.”


  ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  ♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

  ♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
 2. 2
  katırcı
  Emekli

  --->: aşk ile ilgili sözler

  Reklam  begendiyseniz repleri esirgemeyin 3. 3
  SeLenyum_
  Yeni Üye
  ...emeğine sağlık canim... 4. 4
  katırcı
  Emekli
  saol arkadasım :)))

 5. 5
  immortal_gs_
  Yeni Üye
  eehh fena diil yinede eline sğlık:)

 6. 6
  cansel06
  Usta Üye
  ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim...

 7. 7
  Ziyaretçi
  harika sözler tebrik ederim

 8. 8
  Ziyaretçi
  herkesin bildiği aşk aynı ya benimkisi aynı mı hayır çünkü benim bildiğim aşk hayatımdaki en değerli varlık çünkü seninle yüz yüze gelince içimden SENİ SEVİYORUM diye bağırmak geliyor.

 9. 9
  Ziyaretçi
  Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

+ Yorum Gönder

Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi